STREET WORKOUT (Лучинець) Вівторок, 19.03.2024, 08:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню

Відео

Архів записів

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода
Погода в Україні

вхід

Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Карта
Locations of visitors to this page



Віджимання від підлоги

Віджимання від підлоги - найпростіше і дуже ефективне фізична вправа. Його можна робити без штанг і гантелей, де завгодно і коли завгодно! Віджимання відмінно зміцнюють верхній плечовий пояс м'язів, великий грудний м'яз, трицепс, дельтоподібні і ліктьові м'язи, сприяючи прекрасному розвитку сили і рельєфу тіла.

Це універсальне вправа підходить будь-якої категорії і практично будь-якого віку. Дуже часто новачки, не вміють робити ніяких вправ починали саме з віджимань від підлоги, поступово досягаючи немислемих результатів. Як приклад можна привести чемпіона світу з віджиманням від підлоги Педді Дойла. Цій людині належать майже всі світові рекорди по віджимань. Його рекорд дорівнює 1700 віджиманням на годину, і 37 000 тисячам віджимань за добу! Звучить неймовірно, проте це встановлений факт Книги Рекордів Гіннеса. Значить немає межі досконалості, дотримуючись простої формули: робота + час = відмінний результат!
Основи Техніки при віджиманнях від підлоги

Віджимання, це вправа, яка можна виконувати по-різному. В своїй базі воно схоже з «жимом лежачи». При віджиманнях від положення рук покладається те, що буде прокачуватися, нижче дана докладна інформація за навантаженням на ті чи інші м'язи і ефект від віджимань різного виду. Зараз ми розглянемо основні правила при віджиманнях від підлоги.

Щоб віджиматися технічно правильно, слід дотримуватися певних правил:

1. Для початку необхідно прийняти правильну стійку вправи, вона називається упор лежачи. Треба встати на підлогу на прямих руках, руки по ширині один від одного повинні знаходитися на ширині плечей, і на рівні грудей, спина пряма, ноги разом.
2. Логтей повинні бути спрямовані під кутом 45 градусів від тіла. В цьому випадку навантаження розподілятиметься рівномірно.
3. Пріопусканіі тіла вниз, стосуватися статі, так м'язи найбільш растягіватся, а отже, прокачуються.
4. Слідкувати за диханням, слідуючи формулою початок вправи вдих, закінчення вправи видих. Не слід затримувати подих, його учащати або сповільнювати. Все має йти згідно фазам вправи.

Гімнастика

Спорт і Фітнес

СМС БЕЗКОШТОВНО

Планета

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

VK.Com

Беглий О.М © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz