STREET WORKOUT (Лучинець) Вівторок, 19.03.2024, 05:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню

Відео

Архів записів

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода
Погода в Україні

вхід

Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Карта
Locations of visitors to this page

Розминка при Вправах на турніку 
Хочу торкнутися дуже важливу тему безпосередньо ПЕРЕД початком Вправ на турніку - мова йде про розминку. 
Безумовно багато хто з Вас дуже добре все це знають, але серед Нас є і «новачки», та й розминка з часом і досвідом виробляється у кожного своя. 
Але можливо в даній темі ви дізнаєтеся щось нове, якщо ні - ви просто зайвий раз підтвердить свої знання. 

Отже Розминка або «Розігрів» (по-нашому). Це вступна частина тренування. Вона готує організм до більш інтенсивним навантаженням. Розминка включає комплекс спеціальних вправ (наприклад біг, стрибки на скакалці, вправи на розтягування, махи і так далі) і складається з двох частин: Загальної та Спеціальної. 
Загальна Розминка як правило однакова у всіх видів спорту, а ось Спеціальна Розминка повинна бути тісно пов'язана з тим, що ви будете робити. 
Наприклад спринтеру важлива розминка ніг, копьеметатель робить упор на розминку рук, яка ж має бути розминка у тих, хто робить вправи на турніку. 

Розминка перед Вправами на турніку потрібна і дуже важлива. Правильна розминка налаштує ваше тіло на потрібний темп, підготує м'язи до роботи, тим самим максимально знизить ризик розтягувань і вивихів. 
Раз і назавжди запам'ятайте - Розминка робиться перед кожним тренуванням на турніку. 
Перед розминкою нам необхідно прийняти разміночную стійку, Встаньте прямо, поставте ноги на ширині плечей, руки опущені, спина пряма, все м'язи розслаблені. Це буде Основний Розминочно стійкою. 

Починаємо Розминку ЗАВЖДИ зверху вниз: 
1. Якісна розминка шиї, повільна потяжка м'язів шиї з нахилами вліво вправо, кругові обертання головою і повороти голови до максимуму. 
2. Розминка м'язів плечового пояса, грудей, спини, а так же рук, приділяючи особливу увагу кистьовим суглобам, робимо махи руками над головою, потім махи зі схрещуванням рук перед грудьми, потім кругові обертання руками, робимо обов'язково обертання кистей рук. На завершення обертання і знизуванням плечима, повороти плечового пояса вліво вправо до упору і «млин». 
3. Розминка м'язів торсу, обертання торса (а не таза), повороти торса вправо вліво, і скручування (тримати руки розведеними по сторонах, повертати торс з боку в бік, зберігаючи тазовий пояс нерухомим. 
4. Розминка поясниці (м'язи нижній області спини) тут підійдуть звичайні нахили вперед (як і нижче) і назад, обертання тазу. 
5. Розминка м'язів ніг (для бодітурнікменов не обов'язково) всілякі махи ногами, потяжки, обертання ступень, підйоми на носки. 
Правила при Вправах на турніку 
Чого слід уникати перед початком Вправ на турніку: 
1. Саме основне - не робити елементи складної силової гімнастики БЕЗ страхувальних ременів (лямок) 
2. Не робити елементи складної силової гімнастики вночі, в мороз і дощ. 
3. Не робити елементи складної силової гімнастики на старих, проіржавілих, ретельно не закріплених, одним словом небезпечних турніках. 
4. Ні в якому разі не виконувати вправи через біль, і при незагоєних травмах. 
5. Не виконувати складні елементи вуличної гімнастики, якщо відчуваєте втому або нездужання. 
6. Не їсти перед тренуванням, але якщо це необхідно, то не можна наїдатися, а їжа повинна бути легкою. 
7. Якщо при заняттях на турніку вам раптом різко стало погано або Ви потягнули м'яз, відразу ж припиніть вправу і слезьте з турніка. (Це начебто саме елементарне, зате саме нарушаемое правило, не стійте з себе героя, здоров'я дорожче, а хлопці зрозуміють). 

До чого необхідно прагнути: 
1. Перед кожною складної силової гімнастичної тренуванням ретельно перевіряйте страхувальні ремені (лямки) Якщо ви виявили на них розрив, або вони СИЛЬНО протерлися від численних тренувань, тоді замініть їх. 
2. Завжди займатися в зручному одязі, особливо якщо мова йде про силовий гімнастики. Заплутавшись в розстебнутій куртці можна легко отримати вивих або розбитий ніс. 
3. При Вправах на турніку (особливо при силової гімнастики) Ваш друг повинен не просто стояти осторонь, а виконувати роль СТРАХ! Стоячи біля турніка збоку, він постарається Вас зловити в разі падіння або допомогти при виконанні окремого елемента (або при розучуванні нового). 
Дотримуючись всіх цих простих правил, ви зведете ризик травм до мінімуму і отримаєте від Вправ на турніку справжні задоволення.
Гімнастика

Спорт і Фітнес

СМС БЕЗКОШТОВНО

Планета

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

VK.Com

Беглий О.М © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz